bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
  • Layout Style
  • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

  • Font
    • Body:

    • Menu:

    • Title:

    * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

+36/33/503-990 Nyitva: Hetfő-Péntek 06.00-14.00-ig info@railone.hu

Álláslehetőség

A Lábatlani Vasbetonipari Zrt. munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Betonelemgyártó

Feladatok:

- Gyártósori munka

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- Jó fizikai terhelhetőség

Állás, munka területe (i):

- Termelés

Munkavégzés helye: Lábatlan

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely

- Kereseti lehetőség az első hónap után:

  •  Egy műszakos munkarendben bruttó 205.000 Ft
  • Több műszakos munkarendben bruttó 242.000 Ft
  • 13. havi bér
  • + teljesítmény bónusz akár havi bruttó 20.000 Ft
  • Szakirányú képzések lehetősége
  • Túlóra lehetőség
  • + havi nettó 25.000 Ft Cafetéria
    Útiköltség hozzájárulás
    Védőruházat biztosítása
    Évente 2X céges csapatépítő esemény
    OKJ képzések, előrelépési lehetőség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz az alábbiak szerint
- személyesen a gyár HR osztályán, 2541. Lábatlan, Rákóczi út 1.

Partnereink

nkmlogellogeonloghflogcrhlogmavlogswszevamlogvaslogvosslog       dunlog

bodrogi